Új vezető az EHK élén

2018. aug. 31.

R. Nagy Tibor Endrét választotta az EHK új vezetőjének a 2018 június 28-ai ülésén.

R. Nagy Tibor Endre 2015-ben kezdte el tanulmányait a BME Építőmérnöki Karán. Már gólyaként lehetősége adódott mandátumos képviselőként dolgozni az akkori Kari Hallgatói Tanácsban. A K épületben még eltévedt, de már komoly felelőssége volt a képviseletben, melyhez gyorsan fel kellett nőnie. 2016 áprilisában választották meg a KHT alelnökének, majd 2017 márciusától a kar egyik Egyetemi Hallgató Képviseletbe delegált tagja lett. Alig egy hónapja volt az EHK tagja, amikor a képviselet megválasztotta oktatási referensnek. Tibor elmondása szerint az új, nagyobb felelősséggel járó tisztségek betöltése előtt gyakran megtorpan, hogy sikerül-e a rábízott feladatokat maximálisan elvégezni, de a környezete folyamatos pozitív visszacsatolása segíti az előrehaladását.

2018. aug. 31.
Budapesttől Zamárdiig egy nyeregben
A tavaly alakult egyetemi kerékpáros csapat idén júliusban megrendezte az első BME Cycling Tourt, ahol négy szakaszon több, mint ötszáz kilométer teljesítése várt a résztvevőkre.