Rendszeres szociális ösztöndíj és Alaptámogatás pályázat - előzetes információk - 2020/2021/2

2021. jan. 07.

A pályázat előkészítése még folyamatban van, a pályázási időszak még nem tud elindulni, viszont szeretnénk Veletek megosztani néhány előzetes információt, illetve nemsokára megosztunk Veletek segédanyagokat, melyeknek segítségével már el tudjátok kezdeni a szükséges igazolások beszerzését.

FONTOS INFORMÁCIÓ: a 2020/2021. tanév tavaszi féléves Rendszeres szociális ösztöndíj és Alaptámogatás pályázatokra a Neptun rendszeren keresztül lesz lehetőségetek pályázni, ezzel kapcsolatban is várhatóak információk.
A régi pályázási felületen (Egységes Szociális Rendszer - ESZR) NEM lesz lehetőségetek pályázni.
Minden hivatalos információ itt, az Egyetemi Szociális Bizottság honlapján érhető el.

Megértéseteket köszönjük!

Üdvözlettel,
Egyetemi Szociális Bizottság

2020. szept. 19.