Szakmai Gyakorlati ösztöndíj leadása 2023/24/1

2023. nov. 16.

Kiírásra kerültek a 2023/24. tanév őszi félévére vonatkozó Szakmai Gyakorlati ösztöndíj pályázat. Az elnyerhető támogatással és a pályázás menetével kapcsolatos legfontosabb információkat az alábbi hírben olvashatjátok.

A Szakmai Gyakorlati sztöndíjra való jogosultság
Szakmai Gyakorlati ösztöndíjra az a hallgató pályázhat, aki teljes idejű alap-, mester-, vagy osztatlan képzésben vesz részt és

• 2022/2023/2 tanévben teljesítette a szakmai gyakorlatot, és
  • szakmai gyakorlatot az Egyetem székhelyétől, illetve telephelyétől eltérő helyen teljesíti, és e helyen nem részesül kollégiumi ellátásban, és
  • a szakmai gyakorlat végzésének helye és a tartózkodási helye közötti távolság mértéke legalább 10 km. (kollégium, albérlet) és
  • részesült Rendszeres szociális ösztöndíjban a 2023/24/1 félévben, és
  • aki a szakmai gyakorlatának teljesítése során havonta legfeljebb a mindenkori minimálbér összegének elérő díjazásban részesült.

A képzéseinek számától függetlenül egy pályázó egy pályázatot nyújthat be az adott ösztöndíjra.

Pályázni a MŰEPER rendszeren keresztül lehetséges, a szükséges igazolásokat szükséges hiánytalanul feltölteni és határidőig elektronikusan leadni.

Elektronikus leadási határidő 2023. december 1. 23:59
a MŰEPER rendszeren keresztül

Elektronikus hiánypótlási határidő

2023. december 7. 23:59
a MŰEPER rendszeren keresztül

Eredmények

Végleges eredményről való kiértesítés 2023. december 10.
a MŰEPER rendszeren keresztül

A Szakmai gyakorlati ösztöndíj eljárásrendje, igazoláslistája és pontrendszere a BME TJSZ 3. számú mellékletében található.

TJSZ 3. számú melléklet
TJSZ Törzsszöveg

A 2023/2024. tanévre vonatkozó Szakmai Gyakorlati pályázati kiírásokat és a kiírás részét képező Adatvédelmi Tájékoztatót itt találjátok meg:
Szakmai gyakorlati ösztöndíj pályázati kiírás
Adatkezelési tájékoztató

A 2023/2024. tanévre vonatkozó Szakmai Gyakorlati pályázathoz tartozó nyilatkozatminta sablonokat itt találjátok meg:

Dékáni Hivatal igazolás
Gyakorlati hely által kiállított igazolás

A pályázattal kapcsolatos kérdéseiteket a szoc@bmeehk.hu e-mail címen tehetitek fel.

Üdvözlettel,
Egyetemi Szociális Bizottság

2023. szept. 24.
Rendszeres szociális ösztöndíj és Alaptámogatás pályázat - végleges eredmény - 2023/24/1