BME Tábor 2015

2015. szept. 20.

Idén először kerül megrendezésre Balatonlellén a BME nyári tábora, ahova minden BME-s hallgató jelentkezhet.

Még soha vagy a gólyatáborod óta nem voltál ott? Itt a remek alkalom! A tábor rendelkezik saját strandszakasszal, sportpályákkal, büfével a jól megszokott egyetemi, diákbarát árakkal. Szeretnél részt venni a közös programokon, új embereket megismerni, bulizni, vagy csak kikapcsolódni egy utolsót a tanévkezdés előtt? Erre most mind lehetőségetek van! A tábor helyszíne: 8638 Balatonlelle, Köztársaság utca 65. (Balatonlelle-felső megállótól 50 méterre)

A tábor alapdíja 14.300 forint, ez tartalmazz a 3 nap szállást, az idegenforgalmi adót, első és utolsó esti vacsorát és a karszalagot, ami a bejutást garantálja, a tábor ideje alatt a biztonsági őrzést. A tábor teljes díja, ami ezeken felül tartalmazza az összes étkezést, 18.140 forint.
A fizetési lehetőségekről hamarosan tájékoztatunk benneteket.

Jelentkezni az alábbi linken tudtok.
További információ a facebook eseményben!

Üdvözlettel, BME EHK