Szakkollégiumi Expó

2016. nov. 03.

Szeretettel meghívunk Benneteket az idén első alkalommal megrendezésre kerülő Szakkollégiumi Expóra, melynek célja, hogy megismerkedhessetek valamennyi BME-s szakkollégiummal.

November 10-én, csütörtökön 10 órától az E épület 1. emeletén minden szakkoli standokkal várja majd az érdeklődőket. Itt diáktársaitokkal beszélgethettek a szakkollis lét előnyeiről, valamint betekintést nyerhettek az adott szakkollégiumok működésébe, programjaiba (sokszor érdekes kísérletek által is).

17:00 és 17:30 között Härtlein Károly tolmácsolásában láthattok izgalmas kísérleteket az E épület 1. emeletén. A kísérleteket a BME Szent-Györgyi Albert Szakkollégium és Wigner Jenő Szakkollégium tagjai hajtják végre.

A program zárásaként 18:00-tól egy pódiumvitát hallgathattok meg a "Globalizáció hatásai a robotoktól a gazdasági válságokig" témakörében egyetemünk három neves professzorának részvételével: Härtlein Károly (TTK), Tevesz Gábor (VIK) és Veress József (GTK).

További információkért keressétek az esemény Facebook oldalát