Tájékoztatás a Szenátus és a GTK Kari Tanácsának döntéseiről

2017. jan. 13.

A keddi Szenátuson, Egyetemünk legfőbb döntéshozó szervezetének tagjai „A BME Szenátusa által kijelölt testület javaslata a GTK által felvetett problémák Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen belüli megoldására” című dokumentummal 22 igen 2 nem és 2 tartózkodás mellett értettek egyet.

Ezek után Dr. Józsa János, Egyetemünk Rektora megbízta Dr. Margithay Tihamért teljes dékáni jogkörrel a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar élére.

A GTK szerdai Kari Tanácsán a tagok ezt az anyagot hosszú vita után 13 igen 14 nem és 1 tartózkodás mellett nem fogadták el.

Az anyag hatályba lépéséhez ez a három feltételnek kellett volna teljesülnie, így várjuk a fenntartói döntést. Ez a döntés jövőhét elejére várható.