Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj 2017/2018. Tanév Előzetes Eredmény

2017. júl. 11.

A pályázati kiírásban foglaltak alapján az Egyetemi Hallgatói Képviselet a beadott pályázatokat elbírálta, és az előzetes eredményt megállapította, mely az egyes pályázatokra vonatkozóan a Neptun rendszerben, valamint összesítve az alábbiakban érhető el.

Az előzetes eredmény elérhető a Hallgatói Szolgáltatási Igazgatóság honlapján:
Előzetes eremény

Az eredmény ellen fellebbezni a pályázati kiírás alapján a BME Hallgatói Jogorvoslati Bizottságnál 2017. július 25. 24:00 óráig lehet a Neptun Rendszeren keresztül, a 905. számú kérvény leadásával. A hallgatók által fizetendő egyéb díjakról szóló 4/2017. (I. 16.) Kancellári Utasítás (3) bekezdés alapján a jogorvoslati kérelem díjköteles. A térítési díj befizetése a kérvény leadását követően a Neptun gyűjtőszámláról lehetséges, melynek hiányában a kérelem nem vizsgálható. A HJB 2017. július 27. 9:00 órakor a KTH tanácstermében (1111 Budapest, Műegyetem rakpart 7-9. R épület földszint 6.) kezdődő ülésén dönt a beérkezett fellebbezésekről, ahol a hallgató személyes meghallgatására kerül sor, amennyiben arról előzetesen nem mondott le.