MŰHAL esélyegyenlőségi pályázat 2017/18 tavasz

2018. máj. 06.

A BME fogyatékossággal illetve átmeneti/tartós súlyos egészségi problémával élő teljes idejű képzésben részt vevő hallgatói számára A Műegyetemi Hallgatókért Alapítvány pályázatot hirdet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem fogyatékossággal, illetve - átmeneti vagy tartós - súlyos egészségi problémával élő nappali tagozatos hallgatói számára. A pályázat célja a tanulmányaik elvégzésében akadályozott hallgatók esélyegyenlőségének biztosítása. Minden hallgató tanévenként egyszer részesülhet támogatásban.

Pályázati kiírás

Pályázati adatlap

A pályázatot írásos formában, személyesen lehet leadni a HSZI irodájában (1111 Budapest, Műegyetem rkp. 7-9. R épület 2. emelet) előzetes időpont egyeztetés alapján. Az időpont egyeztetéshez az esélyegyenlőségi koordinátor elérhetőségei: Demjén Zita, e-mail: eselyegyenloseg@hszi.bme.hu, telefon: 06 1 463-3983.

Pályázat személyes bemutatása: 2018. május 7 - 2018. június 8. között előzetes egyeztetés alapján.

Várható eredmény: 2018. június 22-e után

Sikeres pályázást!