MŰHAL Utazási Pályázat 2017/18. tavaszi félévre

2018. máj. 06.

A Műegyetemi Hallgatókért Alapítvány (MŰHAL) pályázatot hirdet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem azon hallgatói számára, akik külföldön, az egyetem képviseletében tartanak szakmai előadást.

Pályázhat minden a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem teljes idejű osztatlan, alap-, mester képzésén tanuló hallgató, az aktív tanulmányi félévében, aki 2018. január 1. és 2018. május 31. között lezajlott konferencián tartotta meg szakmai előadását.

Pályázati kiírás

Pályázati adatlap

A pályázathoz szükséges igazolások, valamint a kitöltött adatlap leadására az Egyetemi Hallgatói Képviselet irodájában („K” épület 1. emelet 61. ajtó) 2018. június 22-ig lesz lehetőség fogadóidőben. Az adatlap kitöltésének és leadásának elmulasztásával a hallgató pályázata automatikusan elutasításra kerül.

A pályázat eredményéről a pályázók 2018. június 22. után kapnak értesítést. A valóságnak nem megfelelő adatokat tartalmazó pályázat kizárásra kerül. Nem jelen kiírás szerint benyújtott pályázatokat nem áll módunkban elbírálni.