Hallgatói Külügyi Testület menedzser pályázat a 2020. évre

2020. febr. 10.

Az Egyetemi Hallgatói Képviselet pályázatot hirdet azon hallgatók számára, akik a tanulmányi kötelezettségeik teljesítésén felül közösségi tevékenységet végeznek, és a Hallgatói Külügyi Testület legalább egyik szervezetének tagjai vagy delegáltjai.

A pályázaton részt vehet a BME valamely teljes idejű alap-, mester-, osztatlan vagy doktori képzésének aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatója, aki minimum az elmúlt egy éves időszakban tagként vagy delegáltként aktív munkát végzett a HKT egy vagy több szervezetében.

A pályázatot az elnok@bmeehk.hu és a hkt@hkt.bme.hu e-mail címre kell elküldeni. A pályázatnak tartalmazni kell a pályázó önéletrajzát magyar és angol nyelven és egy rövid motivációs levelet magyar nyelven.

A jelentkezés határideje: 2019.12.16. (hétfő) 12:00

Pályázati kiírás