Újságíróképzés a BME-n

2020. szept. 20.

Fogadjátok szeretettel a Műhely szerkesztőségének üzenetét:

A Műhely egyetemi lap szerkesztősége minden félévben gyakorlatorientált újságíróképzést tart. A képzés során a hallgatók megismerik a média belső világát, elsajátítják az újságírás műfajait. Az írás és beszédtechnikai gyakorlatok során a résztvevők fejleszthetik kommunikációs készségüket, amely az élet számos területén előnyt és határozott fellépést biztosít számukra. A képzésen résztvevő hallgatók legjobbjai lehetőséget kapnak arra, hogy a Műhely szerkesztőségének tagjai legyenek, és ezáltal rendszeres újságírói munkalehetőséget kapjanak. A 12 alkalmas képzés minden műegyetemi hallgatónak ingyenes.

Az előadások időpontja:

Szerdai kurzus:
2020. szeptember 23.- december 9.
(minden héten szerdán 18.00-19.00 között)

Csütörtöki kurzus:
2020. szeptember 24.- december 10.
(minden héten csütörtökön 17.00-18.00 között)
Az előadások helyszíne:
K. alagsor 80/a.

Jelentkezés:
info@muhely.com

(A jelentkezéshez kérjük adjátok meg a nevetek mellé az évfolyamotokat és annak a karnak a nevét, amelynek hallgatói vagytok. Ezen kívül írjátok meg, hogy a szerdai vagy a csütörtöki kurzusra szeretnétek járni. Ha mindkét kurzus időpontja megfelelő számotokra, akkor azt is jelezzétek.)

A műhely online magazinját itt találjátok: