MŰHAL Utazási Pályázat 2020/21. tanévre

2021. febr. 18.

A Műegyetemi Hallgatókért Alapítvány (MŰHAL) pályázatot hirdet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem azon hallgatói számára, akik külföldön, az egyetem képviseletében tartanak szakmai előadást.

Pályázhat minden a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem teljes idejű osztatlan, alap-, mester képzésén tanuló hallgató, az aktív tanulmányi félévében, aki a Pályázati kiírásban található Határidők részben megjelölt időszakokban lezajlott konferencián tartotta meg szakmai előadását.

Pályázati kiírás
Pályázati adatlap

A pályázatot elektronikus formában, a palyazat@bmeehk.hu címre szükséges elküldeni.

2020/21 I. félévére vonatkozó pályázat leadási határideje: 2021.02.05.
Várható eredmény: 2021.02.15.

A valóságnak nem megfelelő adatokat tartalmazó pályázat kizárásra kerül. Nem jelen kiírás szerint benyújtott pályázatokat nem áll módunkban elbírálni.