Hallgatói Külügyi Testület menedzser pályázat a 2023. évre

2022. dec. 02.

Az Egyetemi Hallgatói Képviselet pályázatot hirdet azon hallgatók számára, akik a tanulmányi kötelezettségeik teljesítésén felül közösségi tevékenységet végeznek, és a Hallgatói Külügyi Testület legalább egyik szervezetének tagjai vagy delegáltjai.

A pályázaton részt vehet a BME valamely teljes idejű alap-, mester-, osztatlan vagy doktori képzésének aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatója, aki minimum egy éves időszakban tagként vagy delegáltként aktív munkát végzett a HKT egy vagy több szervezetében.

A pályázatot a nagy.levente@bmeehk.hu, a yingmary.hkt@gmail.com és az elnok@bmeehk.hu email címekre kell elküldeni [Hallgatói Külügyi Testület menedzser pályázat - 2023] tárggyal. A pályázatnak tartalmazni kell a pályázó önéletrajzát magyar és angol nyelven és egy rövid motivációs levelet magyar nyelven.

A jelentkezés határideje: 2022.12.11. (vasárnap) 23:59.

Pályázati kiírás