Egyetemi Hallgatói Képviselet elnöki pályázat 2024

2024. jún. 28.

Információ a K épület helyzete miatt:
2024.06.11.

A K épület bezárása miatt a pályázat személyes benyújtásakor az EHK ügyeleti telefonszámát (06-1-463-3836) felhívva lehet bejutni a K épületbe. Az EHK ügyeletes képviselője beengedi a pályázatot benyújtó személyt a K épület főbejáratán.

A pályázat tartalma és követelményei változatlanok.

2024.05.28.
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) Egyetemi Hallgatói Képviselet
(EHK) pályázatot hirdet a BME Hallgatói Önkormányzatának Alapszabálya (HÖK ASZ) alapján
az elnöki tisztség betöltésére.

A pályázaton részt vehet minden BME HÖK tag, aki határidőre érvényes pályázatot nyújt be.

Az elektronikus elnöki pályázatot és a kitöltött pályázati adatlapot az info@bmeehk.hu e-mail
címre kell megküldeni legkésőbb 2024. június 12. (szerda) 23:59-ig.

A kinyomtatott elnöki pályázatot és a kitöltött pályázati adatlapot az EHK irodájában (K ép. I.
em. 61.) kell leadni legkésőbb 2024. június 12. (szerda) 12:59-ig.

Az elnökválasztás időpontja: 2024. június 27. (csütörtök) 18:15.

Pályázati kiírás

Adatlap

Beérkezett pályázatok:

Lévai Imre - Pályázat

Eredmény:

Az Egyetemi Hallgatói Képviselet a június 27-i elnökválasztó ülésén tárgyalta a beérkezett elnöki pályázatokat. Az egyetlen pályázatot leadó személy Lévai Imre volt, akit az Egyetemi Hallgatói Képviselet megválasztott új elnökének.