Képviselők
Főoldal / SZERVEZET / Képviselők

Szili Ákos

Elnök
szili.akos@bmeehk.hu

Bátori Boglárka (ÉMK)

batori.boglarka@bmeehk.hu

Csábi Eszter Zsófia (VIK)

csabi.eszter@bmeehk.hu

Gombás Bálint (KJK)

gombas.balint@bmeehk.hu

Béres Máté (KJK)

beres.mate@bmeehk.hu

Lukács Bálint (GPK)

Sport és rendezvény felelős
lukacs.balint@bmeehk.hu

Magyar Boglárka (TTK)

Gazdasági referens
magyar.boglarka@bmeehk.hu

Merkei Dóra (GTK)

Alelnök
merkei.dora@bmeehk.hu

Papp Bendegúz (ÉMK)

Külügy és Erasmus felelős
papp.bendeguz@bmeehk.hu

Pusztay Botond (GTK)

Emlékeztetővezető
pusztay.botond@bmeehk.hu

Radácsi Kristóf (GPK)

Kollégiumi referens
radacsi.kristof@bmeehk.hu
kollegium@bmeehk.hu

Szabó Dániel (ÉPK)

Oktatási referens, TDK felelős
szabo.daniel@bmeehk.hu
oktatas@bmeehk.hu

Szabó Kármen (VBK)

Hallgatói Esélyegyenlőségi Bizottság delegált
szabo.karmen@bmeehk.hu

Szalay Luca (VBK)

Pályázati referens
szalay.luca@bmeehk.hu
palyazat@bmeehk.hu

Takács Dalma (VIK)

takacs.dalma@bmeehk.hu

Walton Mihály (ÉPK)

walton.mihaly@bmeehk.hu

Zoller Zita (TTK)

zoller.zita@bmeehk.hu


Volt képviselők

Józsa Alex (KJK)
Dovicsin Péter (KJK)
Varga Balázs (VIK)
Kocsi József (KJK)
Pecze Levente (GTK)
Dáni Eszter (TTK)
Vuics Márton (VBK)
Szenka József (GPK)
Grizák Máté (KJK)
Puskely Gergő (ÉMK)
Varga Ferenc (VBK)
Boros Gergő (GTK)
Haász Alida (KJK)
Kovács Klementina (ÉMK)
Pollák Zsombor (VBK)
Lestyan Bence (TTK)
Török Lili (ÉPK)
Egyed Gábor (VIK)
Barabás Zoltán (TTK)
Pekár Zoltán (KJK)
Mráz Marcell (GTK)
Horváth Bálint
Módos Dávid (TTK)
Suhajda Richárd (ÉPK)
R. Nagy Tibor Endre (ÉMK)
Leicht Ferenc (VIK)
Kántor Tamás (GPK)
Lőrincz László (VBK)
Gődér Nikoletta (KJK)
Molnár Zsanett (ÉMK)
Beluzsár Ádám (VIK)
Katona Rebeka (ÉMK)
Oroszki Norbert (TTK)
Gál Bernadett (GTK)
Nagy Benjámin (GTK)
Schaf Alexa Lili (TTK)
Krisztián Dávid
Kovalovszki Máté (GPK)
Vidák Miklós (ÉPK)
Kiss Viktor (VIK)
Gődér Vivien (ÉMK)
Csősz Gábor (TTK)
Mráz Márk (GTK)
Gácsig Gergő (GTK)
Nagy Edit (GPK)
Lövei Dorottya Rebeka (KJK)
Görbe Richárd (VIK)
Magyar Zoltán (TTK)
Markovics Petra (GTK)
Németh Péter (ÉPK)
Nagy Renáta (ÉMK)
Traxler Balázs (VBK)
Daku Dávid (ÉPK)
Kun Levente Alex (GPK)
Lábas István (KJK)
Rácz Tamás (TTK)
Ónodi Áron (VIK)
Tompos Balázs (KJK)
Németh Ákos Zoltán (KJK)
Farkas László (GTK)
Szücs Krisztián Bulcsu (ÉMK)
Molnár László (VBK)
Somogyi József (GPK)
Varga Ágoston (VBK)
Rynkiewicz Ádám (VIK)
Jóvér Vivien (ÉMK)
Jámbori Attila (TTK)