Képviselők
Főoldal / SZERVEZET / Képviselők

Antal Jázmin (ÉPK)

Szociális referens
antal.jazmin@bmeehk.hu,
szoc@bmeehk.hu

Béres Máté (KJK)

beres.mate@bmeehk.hu

Felföldi Árpád (ÉMK)

felfoldi.arpad@bmeehk.hu

Gombás Bálint (KJK)

Kollégiumi referens
gombas.balint@bmeehk.hu
kollegium@bmeehk.hu

Kiss Mirjam Cecília (VBK)

kiss.mirjam@bmeehk.hu

Koltai Kristóf (TTK)

Műhely felelős
koltai.kristof@bmeehk.hu

Koronczai Fanni (ÉPK)

Pályázati referens
koronczai.fanni@bmeehk.hu,
palyazat@bmeehk.hu

Kovács Kíra Diána (TTK)

Kommunikáció és PR felelős
kovacs.kira@bmeehk.hu

Lénárt Adél Lujza (VBK)

lenart.adel@bmeehk.hu

Lévai Imre (GPK)

Gazdasági referens
levai.imre@bmeehk.hu

Lukács Bálint (GPK)

Sport és rendezvény felelős
lukacs.balint@bmeehk.hu

Nagy Levente (VIK)

Külügy és Erasmus felelős
nagy.levente@bmeehk.hu

Papp Bendegúz (ÉMK)

papp.bendeguz@bmeehk.hu

Pusztay Botond (GTK)

Alelnök
pusztay.botond@bmeehk.hu,
info@bmeehk.hu

Smuk András (VIK)

Emlékeztetővezető, TDK felelős
smuk.andras@bmeehk.hu

Varga Viktor (GTK)

varga.viktor@bmeehk.hu


Volt képviselők

Bátori Boglárka (ÉMK)
Lipták Bence (GTK)
Tani Zoltán (VBK)
Szili Ákos
Szabó Dániel (ÉPK)
Takács Dalma (VIK)
Merkei Dóra (GTK)
Szabó Kármen Emőke (VBK)
Németh Csongor Gergely (VBK)
Csábi Eszter Zsófia (VIK)
Zoller Zita (TTK)
Magyar Boglárka (TTK)
Szalay Luca (VBK)
Walton Mihály (ÉPK)
Józsa Alex (KJK)
Dovicsin Péter (KJK)
Varga Balázs (VIK)
Kocsi József (KJK)
Pecze Levente (GTK)
Dáni Eszter (TTK)
Vuics Márton (VBK)
Szenka József (GPK)
Grizák Máté (KJK)
Puskely Gergő (ÉMK)
Varga Ferenc (VBK)
Boros Gergő (GTK)
Haász Alida (KJK)
Kovács Klementina (ÉMK)
Pollák Zsombor (VBK)
Lestyan Bence (TTK)
Török Lili (ÉPK)
Egyed Gábor (VIK)
Barabás Zoltán (TTK)
Pekár Zoltán (KJK)
Mráz Marcell (GTK)
Horváth Bálint
Módos Dávid (TTK)
Suhajda Richárd (ÉPK)
R. Nagy Tibor Endre (ÉMK)
Leicht Ferenc (VIK)
Kántor Tamás (GPK)
Lőrincz László (VBK)
Gődér Nikoletta (KJK)
Molnár Zsanett (ÉMK)
Beluzsár Ádám (VIK)
Katona Rebeka (ÉMK)
Oroszki Norbert (TTK)
Gál Bernadett (GTK)
Nagy Benjámin (GTK)
Schaf Alexa Lili (TTK)
Krisztián Dávid
Kovalovszki Máté (GPK)
Vidák Miklós (ÉPK)
Kiss Viktor (VIK)
Gődér Vivien (ÉMK)
Csősz Gábor (TTK)
Mráz Márk (GTK)
Gácsig Gergő (GTK)
Nagy Edit (GPK)
Lövei Dorottya Rebeka (KJK)
Görbe Richárd (VIK)
Magyar Zoltán (TTK)
Markovics Petra (GTK)
Németh Péter (ÉPK)
Nagy Renáta (ÉMK)
Traxler Balázs (VBK)
Daku Dávid (ÉPK)
Kun Levente Alex (GPK)
Lábas István (KJK)
Rácz Tamás (TTK)
Ónodi Áron (VIK)
Tompos Balázs (KJK)
Németh Ákos Zoltán (KJK)
Farkas László (GTK)
Szücs Krisztián Bulcsu (ÉMK)
Molnár László (VBK)
Somogyi József (GPK)
Varga Ágoston (VBK)
Rynkiewicz Ádám (VIK)
Jóvér Vivien (ÉMK)
Jámbori Attila (TTK)